הקסם שמאחורי ג'יני

הכירו את ניתאי, אשף הטכנולוגיה שלא נרדם עד שהוא מוצא פתרון לכל בעיה.

nitay_sketch-removebg-preview

מאז ומעולם אני אוהב ליצור ולהמציא דברים חדשים

התחלתי את דרכי המקצועית בתכנות ושיווק דיגיטלי, ולמדתי לאהוב את האפשרויות שהאינטרנט מציע לנו.

מאז שהכנסתי לראשונה את הגאדג'ט החכם הראשון שלי לביתי לפני 10 שנים, הבנתי שיש פה סיפור אהבה. החלום שלי היה להיות מסוגל להגיד לסירי לבצע מספר פעולות כמו להדליק את האור או לנגן מוסיקה. בזמנו, כל זה היה פנטזיה.

עם הזמן הצלחתי ליצור תזמונים מותאמים אישית ולגרום לכל המכשירים בבית לעבוד בהרמוניה מוחלטת.

בסופו של דבר אני איש משפחה. נשוי לאישה מדהימה ואב לשלושה ילדים מוכשרים. והחלק הכי כיף? כולם לוקחים חלק בהרפתקה של הבית החכם שלנו.

ככה הכל התחיל.

עוד הרבה לפני ג׳יני ועד היום, אני מוביל קבוצות בית חכם ברשתות החברתיות, חי את הקשיים, סופג רעיונות, תומך במשתמשים ועוזר לאנשים להגשים את חלום הבית החכם שלהם.

כדי להבטיח שאני תמיד הכי מעודכן בכל הקשור לתחום, אני מאזין לפודקאסטים של בית חכם, צופה וקורא ביקורות על מוצרים כדי להבין טוב יותר את המבחר שיש לשוק להציע בכל זמן נתון.

התשוקה שלי לתחום המשיכה לבעור והחלטתי ללמוד תכנות כדי לפתח את אפשרויות שבזמנו עוד לא היו קיימות. עד מהרה מצאתי עצמי עובד מול חברות ישראליות גדולות בתחום ומפתח עבורם פתרונות ייחודיים. מבין לקוחותי: Vitrea, SwitchBee, Sensibo, Switcher, Dolphin ועוד…

הקמתי את ג'יני  אחרי בקשות רבות שקיבלתי ברשתות החברתיות מאנשים שהכירו את התרומה שלי לקהילת הבית החכם. ביקשו ממני לבנות להם בית חכם בתשלום – ככה הכל התחיל.

ג׳יני מוכן לכל אתגר

מאז שהקמתי את ג'יני, הייתה לי הזכות לקחת חלק בפרויקטים מורכבים ומאתגרים ולפגוש אנשים שהחלומות שלהם אפשרו לי ללמוד, להתפתח ולשכלל את היכולות והפתרונות שאני מציע. אני נהנה לענות לכל אתגר, פרוייקטים קטנים וגדולים כאחד.

בין האתגרים שלקחתי היו בתים חכמים מיושנים ללא כל התממשקות קיימת עם טכנולוגיות חדישות, בתים חכמים עם ריבוי מכשירים המנוהלים על ידי אפליקציות שונות ואף בתים בתהליכי בניה, להם סייעתי בייעוץ וליווי מתמשך בבחירת אביזרים ותכנון נכון של הבית.

המטרה שלי בכל פרויקט היא ליצור עבורכם פתרונות שיהיו מותאמים אישית, במיוחד אליכם.

ומאז, אני גאה בכל יום לספק ללקוחות שלי פתרונות מגוונים וחדשניים ולהקנות להם את התחושה המדהימה שאני מכיר מהבית שלי. בעזרת שנות ניסיון בתכנות וחיפוש אינסופי אחר הפתרונות החדשים והטובים ביותר, אני מאמין שאני יכול למצוא את הפתרון המושלם עבורכם.

אני מזמין אתכם

להצטרף אלי למסע המרתק של הבית החכם. בין אם אתם רוצים לחסוך זמן, חשמל וכסף או לשדרג את רמת החיים והנוחות של כל המשפחה בבית – אני כאן בשבילכם.

השאירו פרטים ונגשים לכם את כל החלומות! רוצים ג'יני בבית?